Degustačné balíčky

Degustačný katalóg na stiahnutie

 

SPOZNAJTE VÍNA ELESKO Z NAŠICH VINOHRADOV V MALOKARPATSKEJ OBLASTI

 • Vinohrady Zoya, Iveta a Mária patria k najkrajším v Modranskom vinohradníckom rajóne. Precízna starostlivosť o vinič s využitím najmodernejších metód zachovania biodiverzity a prirodznej rovnováhy, umožňuje výrobu odrodovo jedinečných vín, rešpektujúcich naše terroir. Vína z ELESKA si po ochutnávke zamilujete.


   

SPOZNAJTE VÍNA ELESKO TOKAY Z NAŠICH VINOHRADOV V TOKAJSKEJ OBLASTI

 • Vinohradnícka oblasť Tokaj je najstaršou známou apeláciou v srdci Európy s autochtónnymi odrodami, ktoré dávajú tokajským vínam nenapodobiteľný charakter. Spoznajte tokajské tajomstvo ukryté vo Furminte, v Lipovine a v Muškáte žltom z nášho najkvalitnejšieho honu Makovisko.

RUŽOVÉ LETO V ELESKO WINE PARKU

 • Ružové vína patria k lákadlám letnej gastronómie. Očaria atraktívnym spektrom farieb, sviežou ovocnou vôňou a šťavnatou chuťou ako aperitív, v spojení s dobrým jedlom, alebo iba tak po prechádzke v ELESKO wine parku. Vychutnajte si ružové odtiene leta s najväčšou ponukou rosé, na osvieženie vašich zmyslov.


   

TAJOMSTVÁ NOVOŠĽACHTENCOV V ELESKO WINE PARKU

 • Slovensko je tradičná vinárska krajina bohatá na biele aj modré odrody, z ktorých osobitnú skupinu tvoria novošľachtence. Ochutnajte naše odrodové vína, vyrobené z ručne zberaného hrozna nových vyšľachtených odrôd, ktoré dozrelo v našich vinohradoch v Malokarpatskej a v Tokajskej oblasti.

NAJKRAJŠIE VÔNE VÍNA V ELESKO WINE PARKU

 • Máloktorá vinárska veľmoc sa môže pochváliť takým bohatým spektrom aromatických odrôd, ako Slovensko. Voňavá ponuka ELESKO a ELESKO Tokay obsahuje skvelý výber korenistých tramínov, exotickej pálavy a pôvabných žltých muškátov. Z nich všetky očaria vaše zmysly v prekvapujúci degustačný zážitok.


   

PRÉMIOVÁ KOLEKCIA VÍN ELESKO PRE NAJNÁROČNEJŠÍCH

 • Každé úspešné vinárstvo má svoje prémiové víno, v ktorom sa odráža jedinečný štýl terroir, znásobený precíznym spracovaním zrelého hrozna a sofistikovanou technológiou, s využitím osobitných prístupov vinárskych majstrov. Spoznajte skutočné celebrity v našej ponuke najlepších ročníkov a nechajte sa rozmaznávať.